anonymoX

anonymoX 2.4.7.1

Surfuj anonimowo w Firefoksie

Zalety

  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Wybierz między lokalizacjami geograficznymi
  • Ogólnie bardzo szybko

Wady

  • Niezbyt elastyczny

Bardzo dobry
8

anonymoX dla Firefox to dodatek, który umożliwia szybkie, anonimowe przeglądanie za pomocą kliknięcia przycisku.

Jeśli obawiasz się prywatności w Internecie , anonymoX to dobra opcja. Po włączeniu będziesz mógł wybrać losowy adres IP, usunąć pliki cookie i zobaczyć swój publiczny adres IP, aby ułatwić sobie życie w Internecie.

Problem z wieloma hiderami IP i serwerami proxy polega na tym, że są one skomplikowane w konfiguracji i mogą poważnie spowolnić przeglądanie. Nie tak z anonymoX. Instaluje się równie łatwo, jak zwykły dodatek do przeglądarki Firefox i automatycznie włącza losową " tożsamość ". Klikając ikonę anonymoX obok paska adresu, będziesz mógł wybrać określoną tożsamość z wyświetlonej listy, w tym adresy IP w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.

anonymoX idzie o krok dalej, pomagając przy tym, że usuniesz pliki cookie, opuszczając witrynę lub zmieniając tożsamość, uniemożliwiając rozpoznanie Twojej witryny. Aplikacja pozwala również na zamianę pomiędzy własną usługą i Słup i możesz włączyć informacje anonymoX na dolnym pasku dodatków, pokazując, z jaką tożsamością jesteś aktualnie połączony i który adres IP jest publicznie widoczny. Kliknięcie tych informacji pozwoli Ci to zmienić.

anonymoX to dobra mała usługa, chociaż nie jest szczególnie elastyczna. Opcje konfiguracyjne są ograniczone do tego, co widzisz w interfejsie, ale oznacza to oczywiście, że usługa jest bardzo prosta w użyciu. Korzystając z większości tożsamości, stwierdziliśmy również, że anonymoX jest dość szybki, ale, jak zawsze, niektóre lokalizacje były wolniejsze niż inne, szczególnie przy wyborze USA.

Jeśli szukasz przypadkowego i rzadkiego ukrywania adresów IP podczas korzystania z przeglądarki Firefox, anonymoX to dobra bezpłatna opcja. Zawsze możesz przejść na wersję premium, ale jeśli szukasz nieco bardziej szczegółowej i / lub konfigurowalnej anonimizacji, proponujemy szukać gdzie indziej .

Dla anonimizacji swobodnej, anonymoX jest świetnym, łatwym w użyciu narzędziem Firefox.

anonymoX

Download

anonymoX 2.4.7.1

Opinie użytkowników o anonymoX

Sponsorowany×