CyberGhost VPN

CyberGhost VPN 5.0.15.5

Łatwa w użyciu usługa VPN z każdą dostępną bazą - Nawet bezpłatne użytkowanie

Cyberghost VPN to częściowo bezpłatna usługa VPN oferująca różne usługi: anonimowe surfowanie lub torrent, odblokowywanie strumieniowania i stron internetowych, ochrona połączenia internetowego przed manipulacją przy użyciu nieznanych sieci Wi-Fi, a nawet dostosowywanie własnych ustawień w celu realizacji dowolnej sieci VPN Zadanie, o którym możesz marzyć.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w użyciu i niemożliwy do zepsucia
  • Niektóre aspekty usługi są bezpłatne
  • Odblokowuje także usługi przesyłania strumieniowego
  • Ładny i przejrzysty interfejs informacyjny

Wady

  • W interfejsie można znaleźć kilka literówek

Cyberghost VPN to częściowo bezpłatna usługa VPN oferująca różne usługi: anonimowe surfowanie lub torrent, odblokowywanie strumieniowania i stron internetowych, ochrona połączenia internetowego przed manipulacją przy użyciu nieznanych sieci Wi-Fi, a nawet dostosowywanie własnych ustawień w celu realizacji dowolnej sieci VPN Zadanie, o którym możesz marzyć.

Pełny monty

Przed czymkolwiek innym, zauważa, że ​​Cyberghost jest niezwykle łatwy w użyciu. Aby zorientować się, jak łatwo, warto spróbować. Zasadniczo, wszystkie najczęstsze zadania VPN są kranowe lub dwa, więc jeśli jest to Twoja pierwsza walka z cenzurą w Internecie, Cyberghost zapewni ci szybką i wygodną wygraną.

Aplikacja obsługuje także mniej popularny przypadek użycia: przesyłanie strumieniowe. Chociaż sieć VPN nigdy nie jest odpowiednia dla gier wrażliwych na czas, Cyberghost wykonuje skomplikowaną pracę, aby dowiedzieć się, czy i gdzie może skierować użytkownika do usług transmisji strumieniowej (czy to wiadomości, czy filmów), których wiele VPN nie może zrobić.

Zaawansowane wybory dla zaawansowanych użytkowników, bezpłatny wybór dla użytkowników bezpłatnych

Dla większości ludzi powyższe będzie wystarczające, aby uzyskać więcej niż w przypadku Cyberghost. Dla tych, którzy chcą spersonalizować swoje doświadczenie, mają swój własny pojedynczy panel spośród wielu Cyberghost: "Wybierz mój serwer VPN".

Nie tylko pozwala to użytkownikowi wybrać serwer, ale także pozwala decydować, z których ustawień innych trybów korzystać, od blokowania reklam lub złośliwego oprogramowania, po kompresję danych. Można go używać na przykład do jednoczesnego surfowania anonimowego i omijania regionalnych blokad internetowych.

Przeglądarka serwera nadal robi wszystko, aby ułatwić życie użytkownikom zaawansowanym. Pozwala użytkownikowi sortować według użytecznych kryteriów, takich jak najmniej aktualni użytkownicy, najbliższe i najniższe serwery opóźnień lub ogólnie najszybszy. W przypadku innych problemów można również wyszukiwać serwery zgodne z P2P, serwery NoSpyProxy lub serwery z większą liczbą użytkowników, jeśli chcesz dalej ukrywać swoje utwory.

Wszystko inne mówi, chociaż Cyberghost VPN jest usługą subskrypcji, możesz go używać za darmo. Dostępny jest tylko profil "Odblokuj podstawowe strony internetowe", który pozwala ominąć cenzurę i wszelkiego rodzaju blokady witryny. Ponieważ jest to najważniejszy przypadek użycia VPN, fakt, że jest bezpłatny i pozwala wypróbować Cyberghost, jest dobrą rzeczą.

Mistrz wszystkich transakcji w świecie VPN

Ogólnie rzecz biorąc, trudno nie polecać usługi Cyberghost VPN w niemal dowolnym celu. Jeśli potrzebujesz go do najpopularniejszego celu VPN, radzenia sobie z restrykcyjnymi postanowieniami dotyczącymi Internetu, możesz go nawet użyć. Aplikacja jest zarówno bezpieczna pod względem danych, jak i zapewnia tak wiele warstw bezpieczeństwa, jakie może zapewnić sieć VPN, i robi to wszystko bez obciążania użytkownika konfiguracją (chyba, że ​​tego właśnie chcą!). Pozwala nawet na korzystanie z własnej przeglądarki lub wybranych aplikacji.

Zdecydowanie należy rozważyć, czy którykolwiek z profili pasuje do twoich potrzeb VPN: są świetnymi przykładami tego, co potrafi Cyberghost VPN.

CyberGhost VPN

Download

CyberGhost VPN 5.0.15.5

Opinie użytkowników o CyberGhost VPN

Sponsorowany×