Happy Wheels

Happy Wheels

Sprawdź, czy uda Ci się dotrzeć do mety w jednym kawałku

Zalety

  • Ogromna ilość zróżnicowanych poziomów
  • Duża dawka czarnego humoru
  • Możliwość zmiany klawiszy sterujących

Wady

  • Nie nadaje się dla osób wrażliwych
  • Czasem nie do końca wiadomo o co chodzi

Bardzo dobry
8

Happy Wheels to zupełnie szalona gra online dla osób o mocnych nerwach i miłośników czarnego humoru. Jest to nietypowa gra zręcznościowa, pełna tryskającej krwi i pourywanych organów. Jeśli lubisz takie klimaty, na pewno się nie zawiedziesz.

Gra Happy Wheels składa się z niezliczonej ilości krótkich poziomów. Ich założenie jest bardzo proste - musisz dotrzeć bohaterem do mety, w jak najkrótszym czasie, wykonując rozmaite zadania. Do celu musisz dostać się w całości, to znaczy przede wszystkim nie tracąc głowy (dosłownie), ani innych kluczowych elementów ciała.

Poszczególne poziomy Happy Wheels tak bardzo różnią się od siebie, że czasem ciężko zorientować się co tak naprawdę trzeba zrobić. Tym bardziej, że zadania są często zupełnie abstrakcyjne. W jednej chwili uciekasz rowerem przed meteorytem, aby po chwili wbijać parasol w Świętego Mikołaja. W tym właśnie tkwi cały urok tej gry, po prostu nie możesz przestać w nią grać w oczekiwaniu na ciąg dalszy.

Happy Wheels to gra online współtworzona przez liczną społeczność graczy. Można tu bowiem samodzielnie tworzyć nowe poziomy, jak również oceniać je gwiazdkami. Gra pozwala także zapisywać najbardziej efektowne przejścia poziomów i publikować je dla szerszej publiczności.

Mimo prostej grafiki, gra zapewnia naprawdę sporo rozrywki i śmiechu - oczywiście jeśli lubisz tego typu brutalny humor. Osoby wrażliwe powinny zdecydowanie poszukać czegoś z łagodniejszym scenariuszem.

Możesz też pobrać wersję gry Happy Wheels na Windows i grać bez połączenia z internetem.

Happy Wheels

Wypróbuj

Happy Wheels

Opinie użytkowników o Happy Wheels

  • według Anonymous

    rewelacyjna i tyle.
    bardzo fajna gra i fajna kref hahahahahaha bardzo rewelacyjna gra bardzo bardzo fajne postac...   Więcej

Sponsorowany×