Keynote

Keynote 1.7.1

Stwórz niesamowitą prezentację na swoim iPhonie lub iPadzie

Keynote to flagowy produkt Apple'a służący do tworzenia prezentacji. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala stworzyć niesamowite pokazy slajdów zarówno jeśli chodzi o zdjęcia z portfolio, jak i prezentacje biznesowe.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Twórz łatwo wspaniałe prezentacje
  • Wspiera przeciąganie i upuszczanie obiektów
  • Wspaniałe animowane efekty
  • Wspiera wspaniałe animowane efekty

Wady

  • Mniej dopasowany do biznesowych zastosowań niż PowerPoint
  • Pewne problemy ze stabilnością na iOS 8

Doskonały
9

Keynote to flagowy produkt Apple'a służący do tworzenia prezentacji. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala stworzyć niesamowite pokazy slajdów zarówno jeśli chodzi o zdjęcia z portfolio, jak i prezentacje biznesowe.

Twórz niewiarygodnie dobre prezentacje

Keynote w stosunku do PowerPointa pozwala na stworzenie bardziej ekscytujących i efektownych prezentacji, które pozwolą na opowiedzenie historii lub przekazanie wiedzy. To bardzo proste, aby przy pomocy przejść i efektów dostępnych w Keynote stworzyć interesującą prezentacje.

Możemy dodać przejścia i efekty w Keynote, które nie są możliwe do zrealizowania w PowerPoincie, w tym poruszające się obiekty i animacje. Dodawanie i usuwanie tła jest proste poprzez zastosowanie metody „przeciągnij i upuść”. Do tego mamy 30 świetnie wyglądających motywów do wyboru. W najnowszej wersji udostępniono wiele nowych przejść, a także dodawanie lustrzanych odbić obiektów.

W przypadku prezentacji biznesowych stworzymy szybko nowy dokument, dodając kolejne zdjęcia metodą przeciągnij i upuść. Nowa wersja jest w pełni kompatybilna z Keynote dla Maca, pozwala też na importowanie i eksportowanie plików PowerPointa.

Zoptymalizowany do dotykowych ekranów

Keynote dla iOS-a został zaprojektowany od podstaw tak, aby był wygodny w użyciu na ekranie dotykowym iPada, a nawet iPhone’a. Korzystanie z niego jest równie proste co wersji na komputerze Mac i tak samo funkcjonalne. Integracja z usługą iCloud od wersji iOS 8 została ulepszona, przez co można wygodnie zaczynać pracę na komputerze i kończyć ją na tablecie lub odwrotnie. 

Z innymi użytkownikami iOS-a w pobliżu możemy podzielić się swoją pracą, korzystając z funkcji AirDrop. Keynote wspiera też wyświetlanie prezentacji na ekranie telewizora, monitora lub projektora przy użyciu specjalnej przejściówki lub Apple TV. Na ekranie iPada lub iPhone’a możemy korzystać z funkcji prezentera.

Nigdy nie wrócisz do PowerPointa

Keynote to król prezentacji. Jeśli go spróbujecie, nigdy już nie wrócicie do PowerPointa.

Keynote

Download

Keynote 1.7.1

Opinie użytkowników o Keynote

Sponsorowany×