LeaderTask

LeaderTask 7.3.5.2

Zarządzanie czasem i zadaniami w stylu MS Outlook

Zalety

  • Mnogość funkcji
  • Klient poczty e-mail
  • Synchronizacja z Microsoft Outlook i Google Calendar

Wady

  • Zapoznanie się ze wszystkimi opcjami potrwa długo

Bardzo dobry
8

LeaderTask to program służący do zarządzania czasem i zadaniami. Dzięki niemu zrobisz porządek w liście obowiązków, prac, czy kontaktów. LeaderTask to rozbudowane narzędzie, które pomoże Ci lepiej organizować swój czas i obowiązki.

Interfejs LeaderTask przypomina Microsoft Outlook, co jest sporym ułatwieniem dla użytkownika. Dzięki temu łatwiej jest przebrnąć przez mnogość funkcji, jakie oferuje nam program. Wśród tych najważniejszych znajdują się: planowanie zadań, spotkań, tworzenie projektów, przypomnienia, klient poczty e-mail, czy możliwość obejrzenia statystyk poświęconych naszym codziennym czynnościom. Program oferuje prawie wszystko co może się okazać przydatne zarówno w biurze jak i w domu.

LeaderTask ma wiele pomniejszych opcji, w tym menedżer plików, szyfrowanie informacji czy wyszukiwarkę. Świetnym uzupełnieniem programu jest aplikacja mobilna na telefony z systemem Android, którą można zsynchronizować z wersja komputerową. Z programu będą zadowolone osoby, które mają potrzebę większej kontroli swojego czasu i zasobów.

LeaderTask

Download

LeaderTask 7.3.5.2

Opinie użytkowników o LeaderTask

Sponsorowany×