Nitro PDF Reader

Nitro PDF Reader 3.5.3.14

Prymus wśród programów do PDF

Zalety

  • Prosty i czytelny interfejs
  • Konwerter różnych plików do PDF
  • Możliwość konwersji do PDF bez otwierania programu dzięki wirtualnej drukarce
  • Zestaw narzędzi do notatek w plikach PDF
  • Możliwość eksportu kompletnego tekstu lub grafiki z pliku PDF

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Nitro PDF Reader to darmowy program do odczytu dokumentów zapisanych w formacie PDF. Przejrzysty interfejs i dodatkowe funkcje sprawiają, że jest on bardzo dobrą alternatywą nie tylko dla Adobe Reader, ale nawet Foxit Reader.

Nitro PDF Reader to program do PDF, który umożliwia nie tylko przeglądanie plików PDF, ale również dodawanie notatek, podświetlanie tekstu, podkreślanie, przekreślenie, zaznaczanie i kopiowanie. Nitro PDF Reader umożliwia również wyciągnięcie wszystkich obrazków z pliku PDF i zapisanie ich we wskazanym folderze. Podobnie wyeksportować możemy treść tekstu, zapisując ją w pliku TXT. Co więcej, ten program do PDF daje również możliwość naniesienia naszego odręcznego podpisu jeśli mamy go zeskanowanego i zapisanego w pliku graficznym.

Nitro PDF Reader to także potężny konwerter różnego rodzaju plików do formatu PDF. Począwszy od plików pakietu Microsoft Office (DOC, DOCX, PPT, PPTX, XLS, XLSX), na plikach graficznych skończywszy. Wystarczy przeciągnąć dokument, który chcemy skonwertować, na ikonkę programu Nitro PDF Reader na pulpicie. Do tej pory najprostszym sposobem na stworzenie pliku PDF była instalacja programu PDF Creator, który działa jak wirtualna drukarka. Teraz funkcje kilku programów - czytnik PDF, konwerter PDF i wirtualna drukarka tworząca PDF - mamy w jednym programie Nitro PDF Reader.

Interfejs programu Nitro PDF Reader jest bardzo przejrzysty. To tak zwany interfejs wstążki, znany każdemu użytkownikowi ostatnich edycji pakietu Microsoft Office. Dobre programy mają to do siebie, że korzystanie z nich jest łatwe, nawet gdy stykamy się z nimi pierwszy raz.

Nitro PDF Reader

Download

Nitro PDF Reader 3.5.3.14

Opinie użytkowników o Nitro PDF Reader

Sponsorowany×