Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

Odkryj przestępczy półświatek Hong Kongu w oczekiwaniu na GTA 5

Zalety

  • Wciągająca historia
  • Świetna wrażenia z walki
  • Duży, otwarty świat
  • Wiele możliwości przedłużenia zabawy

Wady

  • Nie działa na Windows XP
  • Małe niedociągnięcia graficzne

Doskonały
9

Sleeping Dogs to wciągająca gra akcji. Łączy w sobie elementy RPG z otwartym światem i akcją rodem z cyklu Grand Thief Auto. Jeśli nie możesz doczekać się GTA V na PC, pobierz Sleeping Dogs, a się nie zawiedziesz.

Sleeping Dogs przenosi nas do Hong Kongu i przestępczego świata rządzonego przez brutalne Triady. Nasz główny bohater, którego poczynaniami mamy pokierować, to gliniarz pod przykrywką. Stanie on przed nie lada wyzwaniem. Z jednej strony musi stać się wiarygodnym członkiem Triad. Oznacza to zachowania nie zawsze zgodne z prawem i sumieniem. Z drugiej strony musi pamiętać, że jest stróżem prawa, który musi zbierać dowody i nie dać się złapać.

Rozgrywka w Sleeping Dogs

Gameplay w Sleeping Dogs skupia się na głównej historii, ale umożliwia także wykonywanie wielu misji pobocznych. Zaliczone misje z głównego wątku pozwalają nam rozwijać cechy głównego bohatera takie jak: zwiększona odporność na obrażenie, czy możliwość spowolnienia czasu (tak, bullet time). Misje poboczne to zwykle różnego rodzaju "przysługi" - dostarczenie pewnych dóbr w określone miejsce, w określonym czasie, zniszczenie samochodu, czy postraszenie konkurencyjnego gangu.

Możemy w Sleeping Dogs kolekcjonować także jadeitowe figurki, da to nam dostęp do nowych nowych sztuk walki, których możemy się nauczyć i wprowadzać je w życie. Jeśli znajdziemy w mieście małe świątynie, to możemy w nich podładować nasze zdrowie. Jeśli wybierzemy się na randkę z bohaterami gry, odblokuje to nam dostęp do nowych części miasta. Tego typu "misje" zwiększają nasz szacunek na dzielni, dzięki czemu możemy odblokować nowe i lepsze ubrania oraz droższe i szybsze samochody. Jak widać, jest co w grze robić.

System walki w Sleeping Dogs

Walka jest czystą przyjemnością. Różnego rodzaju wrogowie, wymagają różnorodnych strategii ich pokonania. Wielkie giwery nie są popularne na ulicach Hong Kongu, więc większość czasu będziemy musieli radzić sobie bez nich. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zabrać komuś karabin i wykorzystać go przeciwko niemu. Oczywiście rozwijanie znajomości wschodnich sztuk walki to konieczność na ulicach azjatyckiej metropolii. Sztuka strzelania z pędzącego samochodu też nie powinna być Ci obca.

Pomimo, że grafika w Sleeping Dogs nie jest wyjątkowo dokładna, to jednak zapewnia poczucie zanurzenia się w świat gry, więc swoje zadanie spełnia całkiem dobrze.

Dla wszystkich fanów geir akcji w stylu GTA, z rozległym światem, Sleeping Dogs będzie przyjemną rozrywką. Umiejscowienie gry w Azji, pośród malowniczych gangów - Triad daje Sleeping Dogs delikatny powiew oryginalności.

Sleeping Dogs

Download

Sleeping Dogs

Opinie użytkowników o Sleeping Dogs

Sponsorowany×