TeamViewer

TeamViewer for Mac 9.0.25843

Korzystanie z komputera na odległość łatwe jak nigdy

Zalety

  • Bardzo prosta obsługa
  • Nagrywanie sesji

Wady

  • Brak

Doskonały
9

TeamViewer to darmowy program pozwalający na zdalną kontrolę komputera. Można dzięki niemu rozwiązywać problemy techniczne, przesyłać pliki, czy wspólnie pracować.

Program należy zainstalować na komputerze. Działa on pomimo nie posiadania uprawnień administratora. Istnieje także wersja dla Windows. TeamViewer potrafi łączyć komputery w sieci lokalnej (LAN), oraz przez internet, niezależnie od tego pod kontrolą jakiego systemu operacyjnego się znajdują. Program radzi sobie z zaporami sieciowymi (firewall) oraz zmianami adresu IP (NAT).

Korzystanie z TeamViewer jest bajecznie proste. Program musi być uruchomiony na obu komputerach. Wystarczy w naszym podać ID oraz hasło do komputera zdalnego i gotowe. TeamViewer może korzystać nawet z bardzo powolnych połączeń, praca za jego pomocą jest prawie równie wygodna jak przy klawiaturze kontrolowanej maszyny.

Ograniczeniem TeamViewer'a jest możliwość jednoczesnego połączenia tylko z jednym komputerem. Aby kontrolować więcej maszyn potrzebna jest wersja komercyjna programu.

TeamViewer to świetny program do udostępniania i zdalnej kontroli komputera. Bardzo wydajny i prosty w obsłudze, oraz darmowy do użytku niekomercyjnego.

Szybsze przenoszenie plików metodą przeciągnij i upuść Ulepszone wsparcie dla wielu monitorów działających jednocześnie Wprowadzono możliwość wykonywania screenów Konwertowanie nagranych sesji do formatu AVI Nowość od wersji 7.0: spotkania - do 25 uczestników, współdzielenie prezentacji, trzy poziomy dostępu (prezentujący, organizator, uczestnik), miejsce na współdzielone pliki, możliwość nagrywania do pliku wideo.

Zmiany

  • Szybsze przenoszenie plików metodą przeciągnij i upuść Ulepszone wsparcie dla wielu monitorów działających jednocześnie Wprowadzono możliwość wykonywania screenów Konwertowanie nagranych sesji do formatu AVI Nowość od wersji 7.0: spotkania - do 25 uczestników, współdzielenie prezentacji, trzy poziomy dostępu (prezentujący, organizator, uczestnik), miejsce na współdzielone pliki, możliwość nagrywania do pliku wideo.
TeamViewer

Download

TeamViewer for Mac 9.0.25843

Opinie użytkowników o TeamViewer

Sponsorowany×